Fasony a sylwetka – warsztaty

Środowe spotkanie było okazją do zaznajomienia się z tematem nader istotnym w zakresie wizerunku. Bo czy znajomość swojej figury i jej proporcji nie są kluczowe przy wyborze odpowiedniego fasonu ubrania?
Wchodzimy do sklepu z zamiarem kupienia sukienki i co? Kolor mamy w głowie (ma być np.czarna) ale co dalej? Mini, midi czy maxi? Wąska, asymetryczna, z zabudowanym dekoltem czy może wiązana w pasie. A jaki materiał? Ma być przecież wyjątkowa – wydajemy pieniądze na coś co chcemy nosić…
I o fasonach właśnie rozmawiałyśmy. Każda z uczestniczek wyszła z wiedzą na temat kobiecych figur (poznawszy oczywiście swoją), z pomysłami na sprzyjające ich sylwetkom kroje oraz z garścią praktycznych trików modowych: jak wydłużyć optycznie nogi czy co należy nosić w przypadku widocznego brzucha. Na sobie zaprezentowałam fasony niesprzyjające mojej sylwetce jak i te, które są strzałem w dziesiątkę. Było zabawnie;))

W drugiej części spotkania poruszyłyśmy temat bielizny. Na pytania jak dobrać biustonosz, żeby ubranie pięknie się prezentowało, po czym poznać, że mierzony stanik za niemałą kwotę nie jest odpowiedni, mimo, że nam się wydaje, że jest czy jakie rodzaje brasserie będą wprost idealne do uprawiania sportu, odpowiedziała nam Agnieszka Linnik z Kobra Profesjonalny Brafitting prezentując na wybranej uczestniczce małą metamorfozę za pomocą jednego z modeli przez nią przyniesionych!
Spotkanie odbyło się w Centrum Szkoleniowym firmy Avon gdzie mogłyśmy również wypróbować najnowsze zapachy i porozmawiać o kosmetykach.

Następne warsztaty ” TWOJE KOLORY NA PLUS I MINUS” będą dotyczyły znaczenia barw, ich podziału a co najważniejsze analizy kolorystycznej, którą wspólnie przeprowadzimy na miejscu.
Cel to uświadomienie uczestniczkom, które kolory podkreślą ich urodę, odmłodzą i dodadzą blasku, a które zdecydowanie są niekorzystne i mogą narobić wielkiej szkody!
Wykorzystam do tego zestaw ram i palet kolorystycznych oraz własny zmysł i talent;)
Na spotkaniu będziemy miały okazję poznać kolorowe kosmetyki firmy Avon, między innymi wspaniałe kremy, podkłady, pudry, cienie czy tusze.
Jedna uczestniczka zostanie pomalowana zgodnie ze swoim typem urody a pozostałe dowiedzą się, które odcienie podkładów, cieni lub pomadek są dla nich idealne!
Wylosujemy też nagrody kosmetyczne!
Poczęstunek kawowo- ciastkowy to już tradycja;)!
Termin już wkrótce! Bądźcie czujne  i śledźcie wydarzenia na Facebooku – Efistyling i Avon Okręg 113

Serdecznie zapraszam!

Ewa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *