Szafa

Każdy ma szafę a w niej ubrania. Nie każdy jednak ma w niej ubrania, które lubi i regularnie nosi lub, które mu pasują, które są dobrej jakości i bez trudu się ze sobą komponują. Często nasze szafy przypominają magazyny pełne ubrań z różnych bajek, które trudno połączyć w dobry zestaw lub, które kupowane kompulsywnie czy bez większego przemyślenia zalegają i czekają na swoją premierę. Bez szans. Powodem może być nieznajomość własnego stylu, poczucie zagubienia w nieustannie zmieniających się trendach czy też naśladowanie innych osób, na których te ubrania ” jakoś lepiej wyglądały”. Jeśli tak masz, to czas bym zadziałała!

Jak wygląda przegląd szafy?

 • przygotowujesz ubrania ( w tym akcesoria, torebki i buty i wszelkie dodatki)
 • przygotowujesz worki na ubrania oraz lustro i wolne łóżko bądź podłogę ( potrzebujemy przestrzeni na ułożenie wszystkich ubrań i ich selekcję)
 • przyjeżdżam do Ciebie za dnia bo potrzebne jest nam naturalne światło ( lepiej wtedy ustalić pasujące Tobie kolory)
 • ubrania zużyte, sprane, poplamione, zmechacone, przestarzałe i niemodne….wyrzucamy!
 • rzeczy nie pasujące fasonem bądź kolorem ( te zazwyczaj wiszą i czekają na Twoją uwagę bez końca;), z metką (” bo była okazja” lub ” w sklepie ładniej wyglądało”, czekające na przeróbkę ( dwa lata!), na nienadchodzące okazje, na ” jak schudnę” odkładamy na bok ( możesz je wymienić, sprzedać lub podarować komuś w potrzebie)
 • z reszty ubrań tworzymy zestawy, które warto sfotografować lub zapisujemy co należy dokupić, żeby zestaw był pełny ( góra lub dół, dodatki, akcesoria, itd)

Co otrzymujesz?

 • wskazówki dotyczące Twojej sylwetki i fasonów idealnych
 • analizę Twoich kolorów
 • zestawy według Twoich potrzeb ( codzienna praca, wyjścia, itd)
 • fotografie w/w zestawów
 • listę ubrań i dodatków do kupienia potrzebnych do uzupełnienia Twojej szafy

Co zyskujesz?

 • masz wreszcie przyjazną szafę i tylko dla Ciebie – ubrania pasują do Twojej sylwetki, kolory do typu urody i pięknie się komplementują tworząc udane zestawyRecenzja klientki:

  Droga Pani Ewo!  Kieruje wyrazy wdzięczności i zarazem uznania. Miałam dylemat, które z ubrań zestawić ze sobą, tak aby stworzyc ciekawe zestawy do pracy ale tez wyjścia wieczorowe. Pomogła mi Pani bardzo a nawet udzieliła cennych informacji o dzisiejszych trendach w modzie. Czułam od początku, ze jestem w dobrych rękach 🙂 za co bardzo dziękuje z serca! Otrzymałam garść porad, informacji jakich dokonywać zakupów i jak nie wpadać w pułapki nie przemyślanych wyborów. Oprócz dawki energii i optymizmu dziękuje za dobór biżuterii, dodatków. Mam teraz gotowe zestawy, listę zakupów co trzeba uzupełnić Dziękuję za wizytę i czekam na porady juz w sklepie. Pozdrowienia przesyłam i wyrazy wdzięczności. Magda 

Ile trwa przegląd szafy?
Przegląd szafy trwa ok. 4 godzin. Idealnie jeśli nie masz na głowie innych czynności w tym czasie i masz swobodę rozmowy i działania;)

Ile kosztuje przegląd szafy?

Przegląd szafy kosztuje 400 zł. Każda dodatkowa godzina to 100 zł.

Co potem?

Jeśli po przeglądzie okaże się, że brakuje Ci trochę rzeczy, by garderoba była spójna i skompletowana, a nie chcesz robić zakupów sama, możemy umówić się na wspólne zakupy!

Umówmy się już dziś!
Dzwoń lub napisz:
tel: 606 99 45 04
mail: ewkaid@gmail.com