Ja czyli kto?

Mam na imię Ewa i miło mi powitać Cię na mojej stronie!
Jeśli tu jesteś, to z pewnością chciałabyś/chciałbyś się dowiedzieć czym się zajmuję i jak to robię…
Od zawsze kochałam modę, ubrania i dbałość o wygląd zewnętrzny. Podziwiałam styl światowych gwiazd kina. Uwielbiałam oglądać metamorfozy i radość towarzyszącą zmianie. Uważam, że dobry wygląd czyli taki który jest spójny z naszą naturą i podziwiany przez otoczenie jest kluczowy, jeśli ma nam się chcieć działać. Dodaje skrzydeł, dodaje pewności siebie a co za tym idzie pomaga osiągnąć sukces w życiowych przedsięwzięciach.
W swojej pracy sprawiam, że kobiety po spotkaniu ze mną jako stylistką czują się jak nowo narodzone! Chcą się zmieniać, pięknie wyglądać i czuć się swobodnie mając na sobie ubrania, które podkreślą ich styl i to co im w duszy gra. Te, które decydują się na indywidualny przegląd szafy i wspólne zakupy odczuwają ogromną ulgę, że oto już zaraz bez nerwów i bezradnie rozłożonych rąk będą miały szafę przyjaciółkę. Skończą codzienne poranne dylematy w co się ubrać. Klientki wiedzą też jakich kolorów się trzymać a jakich się trzymać z daleka, znają swoje fasony i jak łączyć ubrania w zestawy na różne okazje. Czują się atrakcyjne, swobodne i modne. Kobiety, którym pomagam się diametralnie zmienić wizualnie, są bardziej gotowe by zmienić też swoje myślenie, nastawienie do świata często pełne obaw i blokad! Mają jakby dodatkowe paliwo by zacząć ulepszać i zmieniać swoje życie na lepsze!
Prywatnie: Kobieta i mama…. najbardziej;) Cenię piękno pod każdą postacią, szukam go w sobie, w innych, we wszechświecie. Dbam o rodzinę, czytam, uczę się wiecznie, dużo rozmawiam. Uwielbiam podróżować, zwiedzać, poznawać nowych ludzi.Kocham kino, muzykę i ruch. Wiele by jeszcze…;)

Swoją ofertę kieruję do wszystkich, którzy chcą lepiej.

Zapraszam do wspólnej przygody!