Ja czyli kto?

Mam na imię Ewa i miło mi powitać Cię na mojej stronie!
Z wieloletniej pasji do nauczania języka angielskiego i rozwoju osobistego pewnego dnia w mojej głowie zrodziła się nowa potrzeba i idea .
Zainspirowana otaczającym mnie światem, literaturą i ludźmi, którzy pojawili się na mojej drodze podjęłam decyzję. Postanowiłam ulepszać.
Po pierwsze, swoje nauczanie – odkryłam, że można, jeśli po drugiej stronie dojrzy się nie tylko ucznia, ale też człowieka z jego emocjami, motywacjami, potrzebami i blokadami w pojmowaniu własnych umiejętności.  I to właśnie coaching językowy i jego założenia pracy w oparciu o cele okazał się strzałem w dziesiątkę.

Po drugie, wizerunek zewnętrzny. Od zawsze kochałam modę, ubrania i dbałość o wygląd zewnętrzny. Podziwiałam styl światowych gwiazd kina. Uwielbiałam oglądać metamorfozy i radość towarzyszącą zmianie. Uważam, że dobry wygląd czyli taki który jest spójny z naszą naturą i podziwiany przez otoczenie jest kluczowy, jeśli ma nam się chcieć działać. Dodaje skrzydeł, dodaje pewności siebie a co za tym idzie pomaga osiągnąć sukces w życiowych przedsięwzięciach.

Prywatnie: Kobieta i mama…. najbardziej;) Cenię piękno pod każdą postacią, szukam go w sobie, w innych, we wszechświecie. Gotuję, czytam, rozmawiam. Uwielbiam podróżować, zwiedzać, poznawać.Kocham kino, muzykę i ruch. Wiele by jeszcze…;)

Swoją ofertę kieruję do wszystkich, którzy chcą lepiej.

Zapraszam do wspólnej przygody!